ŞOK ŞOK!!! Gta San Andreasta İki Kişilik harita kendim denedim

ŞOK ŞOK!!! Gta San Andreasta İki Kişilik harita iki kişi birden oynayabiliyor ben daha önce görmemiştim ve paylaşayım deyip buraya kayıt ettim

Kurulum: Rardan çıkan dosyanın içindeki ""2 Player Missions Beta Install"" adlı dosyayı kurmak program size şöyle bir yol verecek""C:Program FilesRockstar GamesGTA San Andreasdata******"" buraya yükleyin diye yani bu kurulum sizin gta neredeyse oraya yüklenecek AMA BAKIN ""SCRİPT"" KLASÖRÜNE YÜKLENECEK TAMAM eğer yükleyemezseniz buraya yorumlarınızla gönderin çözüm üretmeye çalışırız.
Aslında Bu Mod PS2 içinmiş Ama Pc için Formatını düzenlemişler ve Pc de Çalışıyor rardaki çıkan dosyadan artık modelin tipini kontrollerini yapmak size kalıyor.
 
Nasıl çalışır diyenlere modun yapımcısı indilizce bir açıklama yapmış ben çaılştırdım ve oynadım şöyle önce :
San Andreas Place Manager klasörünün içindeki Tools dosyasını açtım ve
San Andreas Place Manager diye bir .exe doysası var onu açtım ve benden oyuncuyu tasarlamamı istedi ilk başta yapamadım sonra
San Andreas Place Manager klasörünün içindeki Teleporting to 2 Player Missions adlı metin belgesini açtım ve içinden :

X         Y        Z
1478.868 -1655.853  13.0469 buşekilde yazılar çıktı onların hepsini yerleştirdim baktım çok uzun  olacak bendeki yaptığım doyaları buraya siz yapamassinız diye upload ettim isterseniz bunu indirin kurulumun anlatımı içindedir:

DOSYAYI İNDİR


İşte Resim:

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !